В «Укрпошті» нібито стався “програмний збій”: киян просять принести до поштових відділень вже сплачені квитанції за жовтень

жкг, комунальні платежі, комуналка, платіжка, оплата
21 Листопада 2018, 14:46

Платежі киян за вивезення побутових відходів не відобразилися у платіжних квитанціях киян нібито через збій у комп’ютерній мережі «Укрпошти».

Про це повідомляє КП «Київкомунсервіс» на своїй сторінці у Facebook.

«18-19 жовтня стався технічний збій у комп’ютерній програмі Укрпошти, і платежі за вивезення побутових відходів, здійснені в ці дні через відділення Укрпошти, не відобразилися в квитанціях за жовтень 2018 року», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для виправлення ситуації тим мешканцям столиці, які здійснювали комунальні платежі в указані дні, необхідно звернутись до найближчого Центру комунальних послуг з квитанцією на оплату. Дані по платежах будуть внесені до особового рахунку платежів у ручному режимі.

Втім, від киян на адресу редакції масово надходять скарги через затримку Укрпоштою з жовтня платежів за послугу з утримання будинків і прибудинкових територій. Незрозуміло чому затримка переказів Укрпоштою комунальних платежів киян почалася ще в жовтні, а про “програмний збій” стало відомо лише через місяць. Дивним чином, ця затримка співпала із заявою генерального директора “Укрпошти” Ігоря Смілянського про те, що компанія не в змозі виплачувати зарплати співробітникам. В соціальних мережах припускають, що це не “програмний збій”, а навмисна затримка Укрпоштою платежів для акумулювання грошей для виплати зарплати.