В Україні з’явилися нові дорожні знаки

В Україні з'явилися нові дорожні знаки Поштівка image 6Дорожний знак 5.64. Зміна схеми руху
19 Грудня 2016, 00:02

Укравтодор показав нові дорожні знаки, які з’являться на дорогах України. Вони вказуватимуть номер дороги за національною та міжнародною класифікацією.

Фото: facebook.com/alexander.kava

“Номери міжнародних і національних доріг будуть вказуватися білими буквами на червоному тлі, регіональні та територіальні – чорними буквами на жовтому тлі, а обласні та районні – білими буквами на синьому тлі. Європейські коридори будуть вказуватися білими буквами на зеленому тлі”, – повідомив радник глави Укравтодору Олександр Кава у соцмережі Facebook.

Фото: facebook.com/alexander.kava

З’являться також стандартизовані піктограми, наприклад, “аеропорт”, “залізничний вокзал”. Це зробить українські дороги зручнішими для водіїв.

Фото: facebook.com/alexander.kava

Раніше на черговому засіданні Кабінет міністрів запровадив нові дорожні знаки. З’являться такі: “Початок прикордонної смуги”, “Кінець прикордонної смуги”, “Початок контрольованого прикордонного району” і “Кінець контрольованого прикордонного району”.

У межах прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району водії зобов’язані зупинитися та надати для перевірки необхідні документи. Водії також не мають права заборонити прикордонникам оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

В Україні з’явилися нові дорожні знаки