В Україні збільшуються потужності млинових комплексів

28 Травня 2017, 11:23

Українські компанії почали реконструювати старі і будувати нові потужні млинові комплекси від 250 т зерна на добу. Невеликих 15-60-тонних млинів в Україні вдосталь, проте щорічно з’являються нові.

Про це повідомили в ПАТ «Аграрний фонд»

Останніми роками в країні працював тільки один млиновий комплекс потужністю 380 т/добу – КПФ «Рома» в м. Первомайський Харківської області, укомплектований обладнанням відомої турецької фірми Ugur. Втім, тепер споруджуються або вже працюють аналогічні за потужністю млини.

В Кіровоградській області будується 300-тонний млин на території діючого зерноскладу. Устаткування для борошномельного комплексу поставила компанія Buhler, допоміжне обладнання італійського виробництва.

На Вінницькому КХП №2 була проведена модернізація млинового обладнання. Встановивши турецьке обладнання Or-taş, власники збільшили потужність млина на 350 т.

250-тонний млин побудовано кілька років тому в Одесі, він укомплектований обладнанням від турецького лідера – компанії Alapala. Ця ж компанія провела корінну реконструкцію млина колишнього Васильківського КХП, що перейшов у власність «Кулиничів» – фактично, там створений новий млин.

На станції Скібнєво Хмельницької області «Хмельницьк-млин» побудував новий елеватор і 300-тонний млин, укомплектований обладнанням від маловідомої турецької компанії Moramill.

Таким же обладнанням укомплектована 150-тонний млин в с. Ожидів Львівської області.

В Україні збільшуються потужності млинових комплексів