В Україні залишилася працювати лише одна ТЕС на антрацитовому вугіллі

18 Квітня 2017, 13:11

В Україні зупинилася передостання антрацитна теплова електростанція з тих, що розташовані на підконтрольній території – Слов’янська ТЕС у Миколаївці.

Про це свідчить щоденна статистика Міненерго про накопичення складів ТЕС вугіллям.

Станом на 18 квітня продовжує роботу тільки Луганська ТЕС у Щасті, яка працює відокремлено від ОЕС України і є єдиним стабільним джерелом електрики для північної частини Луганської області.

Нагадаємо, 5 квітня з метою економії вугілля зупинили роботу Трипільська ТЕС (“Центренерго”) і Придніпровська ТЕС (ДТЕК). 6 квітня зупинилася Зміївська ТЕС (“Центренерго”), 11-го – Криворізька ТЕС (ДТЕК).

В Україні на вугіллі повністю або частково працюють усі 14 теплових електростанцій. Із них сім – на вугіллі антрацитової групи “А” і “Т”, які стали дефіцитними після появи терористів на Донбасі.

На початку 2017 року на Донбасі перекрили три залізничні гілки, що призвело до зупинки поставок антрацитового вугілля, на якому працює половина українських ТЕС. Через деякий час за рішенням РНБО блокаду було узаконено.

Через припинення поставок з Донбасу Україна почала імпортувати дефіцитний антрацит. У першому кварталі 2017 року основним постачальником вугілля в Україну стала Росія.

Джерело:

LB

В Україні залишилася працювати лише одна ТЕС на антрацитовому вугіллі