В Україні вимірюватимуть навантаження на суддів

antikoruptsiyniy-sud
11 Листопада 2018, 13:01

У Раді суддів України триває підготовка до проведення дослідження з вимірювання навантаження на суддів всіх рівнів та юрисдикцій.

Про це повідомила прес-служба РСУ.

Таке дослідження планується провести з метою визначення науково-обгрунтованого рівня навантаженості на суддів, затрат часу для розгляду різних категорій справ, що стане основою для визначення коефіцієнтів складності справ, формування модельної справи.

Член Ради суддів України Андрій Жук та представники Державної судової адміністрації, обговорили робочі питання щодо збору інформації з експерткою з питань визначення навантаження на суддів Програми «Нове правосуддя» Елізабет Віггінс.

Андрій Жук поінформував про подальші кроки РСУ та ДСА України щодо створення робочої групи, до складу якої мають увійти представники судів всіх юрисдикцій та інстанцій, та висловив сподівання, що перший проект опитувальника представники робочої групи зможуть отримати якнайшвидше.

Учасники погодились з необхідністю налагодження постійної комунікації в робочому режимі та узгодили плани щодо подальшої роботи.

Додамо, Рада суддів України ініціювала проведення дослідження по вимірюванню навантаження на суддів всіх рівнів та юрисдикцій на виконання Рішення XV чергового з’їзду суддів України, яким рекомендовано переглянути та затвердити методологічні підходи щодо визначення нормативів тривалості розгляду судових справ.