В Україні цього тижня місцями пройдуть дощі, температура повітря до +19 градусів

27 Березня 2017, 15:44

У понеділок, 27 березня, на півночі лівобережної частини України можливий дощ з мокрим снігом.

На заході країни вдень температура повітря буде коливатися від +10 до +13, на півночі буде трохи прохолодніше – від +9 до +12. У східних областях вдень до +9, на півдні – до +11.

Також повідомляється, що в найближчі години і до кінця доби сьогодні, 27 березня, в Києві очікуються пориви вітру 15-18 м/с.
Вітер поривчастий, північно-західний, 7-12 м/с. Температура 8-10°С тепла.

На сайті Київської держадміністрації нагадали, що при сильному вітрі необхідно дотримувати наступних правил:
– всі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні;
– якщо ви опинилися на вулиці, то триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередач, дерев, будівель;
– у разі сильного вітру сховатися в найближчому будинку або природному укритті;
– уникати перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч з ними автотранспорт.

У вівторок, 28 березня, дощі також пройдуть на півночі лівобережної частини України. Температура повітря сягатиме +11 градусів тепла на півночі, +15 градусів у центральних регіонах і +16 градусів на півдні країни. На сході України очікується похмура погода, а температура повітря буде варіюватися між +8 – +14 градусів тепла. У західних регіонах без опадів, температура повітря від +14 до + 19 градусів тепла.

У середу, 29 березня, дощі перемістяться в західні регіони країни. В інших регіонах опадів не передбачається, а температура повітря складе +8 – +19 градусів тепла.

У четвер, 30 березня, по всій території України очікуються опади у вигляді дощу і температура повітря +4 – +15 градусів тепла. Найхолодніше буде на території західної України, там температура повітря становитиме +4 – +6 градусів.

У п’ятницю, 31 березня, по всій території України очікується погода без опадів. Температура повітря в західних областях підніметься до +12 – +14. На півдні, у центральних та східних областях термометр буде показувати + 5 – +9 градусів.

Джерело:

112