В Україні почав оживати ринок авіаперевезень, – Омелян

В Україні почав оживати ринок авіаперевезень, - Омелян Поштівка
19 Липня 2016, 10:14

Великі світові авіаперевізники, зокрема європейські, готові заходити на український ринок, але вони чекають укладення договору про відкрите небо між Україною та ЄС.

Про таке в ефірі “5 каналу” заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Ринок почав оживати. Для багатьох експертів – це було несподіванкою. З іншого боку, Міністерство інфраструктури це передбачало. Ми зараз маємо зростання порядку 15% по авіаційній галузі по перевезенню пасажирів, ми маємо різке зростання, як в аеропорту “Бориспіль”, так і аеропорту “Львів”. Ми бачимо, що все більше і більше світових компаній, перш за все європейських, готові повертатися, або заходити на український ринок, – заявив Омелян.

“В першу чергу нас пригнічує політика Брюсселя щодо відкритого неба з ЄС. Я не можу знайти інших пояснень, ніж політичних, чому ця угода й досі не підписана… Це суттєва перепона, тому що великі лоу-кости чекають на відкрите небо України з ЄС. Друга – у нас є позиція, яка дещо стримує повноцінний захід – це позиція Національного банку. З цією метою у нас буде окрема зустріч наступного тижня, де ми зможемо обговорити питання продажу валюти, які стримують авіакомпанії. Але з іншого боку зацікавлення є, зацікавлення є велике”, – додав міністр.

В Україні почав оживати ринок авіаперевезень, – Омелян