В Україні планують провести Рік німецької мови

Рік німецької мови
4 Січня 2017, 16:29
Україна та Німеччина планують провести в 2017-му Рік німецької мови в Україні. Таку ідею обговорили Лілія Гриневич та Надзвичайний та Повноважний Посол ФРН в Україні Ернст Райхель.

За словами міністра освіти і науки Лілії Гриневич, Німеччина посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною. Міністр зазначила, що країни продуктивно співпрацюють у чималій кількості галузей, серед яких – білатеральні програми та обміни в рамках Еразмус+.

«Окрім того, в нас багато спільних проектів – Німеччина, Україна, Польща. Ми зараз готові до активної співпраці в рамках програми Горизонт 2020, адже МОН зацікавлене в досвіді країн, що мають позитивну динаміку участі в програмах Горизонту», – зазначила міністр.

«Для нас важливо, щоб Рік німецької мови в Україні пройшов успішно. Звісно, вагома частка співпраці в рамках року вестиметься з Міністерством культури, але співпраця з МОН також дуже важлива. Найближчим часом ми надамо Міністерству конкретні ідеї щодо заходів, які можна втілювати протягом року для популяризації німецької мови та культури в Україні», – зазначив посол ФРН Ернст Райхель.

Нагадаємо, в Україні 2016-ий пройшов під знаком Року англійської мови.

Джерело:

Studway