В Україні буде створена футбольна прокуратура

В Україні буде створена футбольна прокуратура Поштівка
21 Листопада 2016, 13:20

В Україні буде створена футбольна прокуратура, яка повинна зайнятися розслідуванням корупції і договірних поєдинків. Про це повідомив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

“Найближчим часом ми представимо і назвемо систему футбольної прокуратури. Я оголошував про те, що нам необхідний генеральний прокурор в області футбольного правосуддя, і нам потрібен той чоловік, який буде вести відповідальність у договірних чи корупційних діях у футболі”.

“Навіть якщо сьогодні ті чи інші події, або учасники подій уникають відповідальності, то сьогоднішнє право та юриспруденція говорить про зворотнє. Ті факти, які були зафіксовані, можуть мати наслідки через час для того, щоб винні все ж понесли покарання. Головне, щоб ці покарання дали превентивну міру юним гравцям не зв’язуватися з протизаконними діями у футболі. Дуже важливі ті заходи, які ми приймемо вперше в історії українського футболу”, – сказав Павелко.

Повідомлялося, що Національна поліція і Генпрокуратура займаються кількома кримінальними справами за матчами з фіксованим результатом і намагаються вийти на організаторів цього бізнесу.

Джерело:

Дзеркало тижня Україна

В Україні буде створена футбольна прокуратура