В Росії туристи покинули пораненого в горах, щоб встигнути на рейс

В Росії туристи покинули пораненого в горах, щоб встигнути на рейс ПоштівкаТуристи нікому не повідомили про травмованого товариша
31 Серпня 2016, 14:20

У Росії туристи з Москви кинули травмованого товариша в горах, щоб встигнути на літак. Про це повідомляє прес-служба управління МНС РФ, передає Корреспондент.net.

Інцидент стався в горах природного парку «Ергаки» (Красноярський край). Туристи відбули додому, не повідомивши нікому про подію. Дістатися до турбази чоловікові допомогли рятувальники МНС.

Як з’ясувалося, під час походу в горах 30-річний чоловік серйозно пошкодив зв’язки на нозі і не міг самостійно пересуватися гірською місцевістю. Четверо його «товаришів» у поході не стали жертвувати авіаквитками, придбаними на зворотну дорогу, залишивши потерпілого напризволяще.

Про те, що чоловік потребує допомоги, рятувальники дізналися лише через добу, від матері потерпілого, яка і розповіла цю історію. Чергові рятувальники негайно вирушили за потерпілим, надали йому першу допомогу і допомогли дістатися до туристичної бази.

«Рятувальники в шоці і навіть найдосвідченіші фахівці не беруться коментувати випадок», – йдеться в повідомленні.

В Росії туристи покинули пораненого в горах, щоб встигнути на рейс