В окупованому Криму на винному фестивалі потруїлися люди

7 Жовтня 2017, 10:54

В інфекційну лікарню Севастополя звернулися не менше 11 людей

На місці проведення фестивалю збору врожаю Winfest, який проходив з 30 вересня по 1 жовтня в Балаклаві в окупованому Криму, учасники якого стали жертвами масового отруєння, виявили ряд санітарних порушень. Про це свідчать результати епідеміологічного розслідування, проведеного окупаційним санітарним відомством, повідомляє його прес-служба.

«В ході проведення епідеміологічного розслідування об’єкта, з яким пов’язують своє захворювання особи, що брали участь у фестивалі в Балаклаві, виявлено ряд порушень санітарного законодавства. Крім того, у одного з обстежених співробітників даного об’єкта … виявлено ротавірус групи А », – сказано в повідомленні.

Саме ротавірусом групи А і заразилися учасники фестивалю, додали у відомстві.

Окупаційне санітарне відомство почало епідеміологічне розслідування у зв’язку з реєстрацією кишкової інфекції в учасників фестивалю Winfest. Розслідування та лабораторні дослідження проводяться у взаємодії з окупаційними силовими органами.

Окупаційне санітарне відомство у Криму 4 жовтня повідомило про зареєстровані випадки кишкової інфекції у жителів Севастополя, які з 30 вересня по 1 жовтня брали участь у фестивалі збору врожаю Winfest в Балаклаві. З підозрою на харчове отруєння в інфекційну лікарню Севастополя звернулися не менше 11 людей.

Джерело:

Крим.Реалії

В окупованому Криму на винному фестивалі потруїлися люди