В Одесі закрили «візитівку Саакашвілі»

В Одесі закрили «візитівку Саакашвілі» Поштівка image 2
3 Листопада 2016, 11:51

Центр обслуговування громадян, який був відкритий рік тому і став візитівкою команди губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі, припиняє свою роботу.

Про це сказав сам глава ОДА на брифінгу, – повідомляє «Думська».

За його словами, причина закриття центру – «корупційні законодавчі нововведення».

Так губернатор назвав «антирейдерський» закон, який нібито блокує фінансування установи.

Серед інших причин закриття Центру  Саакашвілі назвав небажання центральної і міської влади розлучатися з корупційними схемами.

Зокрема, він звинуватив міністерство внутрішніх справ у небажанні передавати одеському ЦОГу повноваження видавати водійські посвідчення, а міську владу – в монополізації функцій, пов’язаних з реєстрацією громадян і видачею паспортів.

Як відомо, центр на проспекті Шевченка, 4а став візитівкою команди реформаторів на чолі з Михеїлом Саакашвілі.

До моменту його призначення на посаду в Одесі вже був побудований центр обслуговування громадян – його обладнали в будівлі видавництва «Чорномор’я», що на площі Дерев’янка.  Це обласна комунальна власність.

На переобладнання і оснащення будівлі в 2012-2014 роках було витрачено понад 40 мільйонів гривень, і цей центр був готовий до відкриття.

Однак в червні 2015 року Саакашвілі прийняв рішення відкрити новий центр на орендованих площах в будівлі «Фінбанку», розташованого навпроти будівлі ОДА.

Новий центр почав працювати 16 жовтня 2015 року.

Першим відвідувачем став президент Петро Порошенко – всього за п’ять хвилин йому оформили сувенірний паспорт.