В Києві збудують “зелений” бізнес-центр за міжнародним стандартом

В Києві збудують "зелений" бізнес-центр за міжнародним стандартом Поштівка image 2
6 Грудня 2016, 11:21

У 2017 році в Києві на перетині вулиць Нижній Вал і Набережно-Хрещатицька збудують бізнес-центр Аstarta за технологіями “зеленого” енергоефективного будівництва.

Проект отримав сертифікат за міжнародним стандартом BREEAM Interim 2013 у серпні 2016 року.

В Україні енергоспоживання сертифікованої за стандартом BREEAM будівлі моделювали з використанням міжнародного стандарту ASHRAE і оцінювали вплив основних матеріалів на навколишнє середовище. Наприклад, було розроблено ландшафтний дизайн, який сприятиме поліпшенню місцевої флори завдяки використанню рослин із різних регіонів світу зі схожими кліматичними умовами, наприклад, лапландського моху, сакури і барбарису.

58400353bf85e

На додачу, проект передбачає встановлення велосипедних парковок і станцій зарядки електромобілів, а також використання енергоефективних технологій, які зменшують споживання електроенергії на 20%.

Проект бізнес-центру ASTARTA переміг відразу у 2-х номінаціях престижної премії у сфері нерухомості Східної Європи та Азії EEA PROJECT AWARDS 2016 – “Інновація року” та “Бізнес-центр року”.

Як зазначив керівник проекту Іван Пуголовкін, архітектура ХХI століття повинна бути екологічною і ефективною. “БЦ АSTARTA – відповідальний щодо природи і ергономічний щодо людини, – наголошує фахівець. – Будуючи такий об’єкт, ми допомагаємо Києву розвиватися у дусі кращих європейських мегаполісів”.

Сьогодні британський стандарт BREEAM, який користується неабиякою популярністю у Нідерландах, Франції, Німеччині, Швеції та Китаї, став однією з найбільш поширених систем екологічної оцінки об’єктів нерухомості. Загалом у світі за цим стандартом вже сертифіковано 550 789 будівель.

Джерело:

Лівий берег

В Києві збудують “зелений” бізнес-центр за міжнародним стандартом