В квітні пройде головний український ігрофестиваль

2 Березня 2017, 18:56

8–9 квітня відбудеться фестиваль WEGAME 3.0, що згуртує ґеймерів, косплеєрів і відомих представників ігрової індустрії на території арт-заводу «Платформа».

Насамперед WEGAME потішить своїх гостей традиційними турнірами з DotA 2 та Counter-Strike: Global Offensive. Переможці обовʼязково отримають цінні подарунки та грошові призи. Крім того, третій фестиваль відзначиться змаганнями з League of Legends, найкращі учасники яких також отримають винагороди.

Кіберфутбольні змагання з FIFA 17 підтримає київський футбольний клуб «Динамо», тож на відвідувачів чекає не лише турнір, але й гра зі справжніми зірками футболу.

Відомі косплеєри та початківці продемонструють свої номери на сцені WEGAME 3.0, виступивши в одній з пʼяти звичних категорій:

  1. «3–11 років»;
  2. «12–17 років»;
  3. «Комікси та художня література»;
  4. «Фільми, мультфільми, серіали»;
  5. «Відеоігри».

Фестиваль матиме спеціальну зону для ігроробів, де великі компанії та інді-проекти представлять свої роботи.

Крім того, вперше відбудеться нагородження WEGAME AWARDS. Експертна комісія та відвідувачі фестивалю виберуть переможців у десяти номінаціях.

Однією з головних частин фестивалю знову стане лекторій, де можна буде послухати фахівців із відеоігрового маркетингу та просування ігор у тематичних рейтингах, зустріти авторів програмного забезпечення та розважального вмісту для мобільних платформ і ПК, послухати доповіді від організаторів кіберспортивних турнірів. Також у своїх лекціях власним досвідом поділяться успішні IT-стартапи та популярні косплеєри.

Виставкова зона WEGAME 3.0 — це не просто зібрання стендів із сувенірною продукцією. Серед експонентів фестивалю є всесвітньо відомі компанії, що працюють у галузі інновацій, тож ви отримаєте нагоду познайомитися з новими програмними та апаратними рішеннями, а також зіграти в демонстраційні версії забавок, серед яких будуть проекти, поки що не анонсовані публічно.

Організатором фестивалю WEGAME 3.0 є міжнародна івент-компанія Smile-Expo.

Джерело:

PlayUA