В Італії розпродують будинки за 1 євро

В Італії розпродують будинки за 1 євро Поштівка
6 Травня 2016, 15:14

Купити будинок на італійському острові Сардинія всього за одне євро пропонують влада міста Оллолаї і комуни Нульві. Єдина вимога до покупця – повний ремонт будівлі протягом року після укладення угоди. А це обійдеться в суму не менше двадцяти тисяч євро.

Мер міста Ефізіо Арбау розповідає про першого покупця: «Віто Казула із сусідньої комуни Калазетта любить гори і часто приїжджає в ці місця з сім’єю. Ми вибрали для нього будинок в історичному центрі міста, який потребував відновлення, на одній з вулиць, жителів якої можна перерахувати на пальцях однієї руки». Ще один будинок купила родина з Мілана. За словами мера, подружжя П’єро і Клаудіа Котті збираються використовувати його як заміський будинок для відпочинку неподалік від Середземного моря.

За словами мера, до будинків, виставлених на продаж, придивляються, в основному, уродженці Сардинії, які проживають в інших регіонах Італії та за кордоном. Але не тільки італієць може купити нерухомість на Сардинії за одне євро, все більше інтересу до акції проявляють іноземці. «Останнім часом я зустрічаю на вулицях туристів, які придивляються до будівель в центрі міста», – ділиться Ефізіо Арбау. У розпорядженні міської влади є сім порожніх будинків в аварійному стані і ще п’ятдесят можуть бути виставлені на продаж найближчим часом.

За словами регіонального міністра Сардинії з муніципальних питань Крістіано Ерріу, якого цитує місцеве видання Sardinia Post, цей проект дозволить не тільки відновити занедбані будівлі, власники яких не можуть дозволити собі ремонт, або живуть в інших місцях і не хочуть платити податки на непотрібну власність, але і повернути життя в спорожнілі малі міста.

Раніше таку ж акцію оголосили муніципалітети трьох інших міст Італії – Ганджі на Сицилії, Каррега-Лігуре в П’ємонті і Лечче-неі-Марсі в Абруццо. Серед виставлених на продаж за одне євро будівель, є і пам’ятники архітектури.

В Італії розпродують будинки за 1 євро