В Італії побудували будинок з вулканічного попелу

В Італії побудували будинок з вулканічного попелу Поштівка
29 Серпня 2016, 14:39

На італійському узбережжі з’явився приватний будинок, побудований з вулканічного попелу. Цей матеріал має відмінні теплоізоляційні властивості і екологічно нешкідливий.

Архітектори італійської фірми 0-co2 Architettura sostenibile на чолі з Бартом Контеріо вирішили відійти від традиційних матеріалів для будівництва будинку і повернутися до витоків, характерних для південно-східного узбережжя Італії. В якості основного матеріалу був використаний туф. Це камінь, утворений з затверділого попелу після виверження вулкана. З нього був побудований приватний будинок під назвою Casa G-M.

Будинок розташований на березі Середземного моря. Природні спокійні кольори чудово вписуються в навколишній ландшафт. Товсті стіни оброблені «шубою» з глини і вапна і волокон опунції (рід кактуса). Цей шар створив додаткову теплоізоляцію без використання хімічних добавок, смол і розчинників. Тепер у господарів в будинку цілий рік зберігається комфортна температура: влітку в кімнатах прохолодно, а взимку – тепло.

Casa G-M оснащений сонячними батареями і котлом на біомасах. Також в будинку встановлена система збору та переробки дощової води. Грамотне планування кімнат дозволило забезпечити природну вентиляцію.

Ще один оригінальний приклад еко-дружнього будинку знаходиться в Німеччині. Будинок з глини з обтічними органічними формами надає мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище.

greenevolution.ru

В Італії побудували будинок з вулканічного попелу