В іспанському кафе для ввічливих клієнтів знизили ціни

В іспанському кафе для ввічливих клієнтів знизили ціни Поштівка
6 Вересня 2016, 15:55

Господиня кафе Blau Grifeu в іспанському місті Льянсса оголосила війну грубощам. Щоб надихнути своїх відвідувачів частіше говорити «спасибі» і «будь ласка», в закладі знизили ціни для ввічливих людей.

Марісель Валенсія Мадрид – так звуть власницю закладу – заявила, що хоче навчити іспанців хорошим манерам. Тепер відвідувачі, які просто вимагають кави, сплачують 5 євро за сніданок, в який входять чашка кави і булочка. А якщо при замовленні того ж набору сказати «будь ласка», сніданок обійдеться всього в 3 євро.

Цим нове «меню ввічливості» не обмежується. Якщо відвідувач привітає співробітників кафе, то ціна виявиться ще нижчою. Почувши від відвідувача Buenos días. Un café, por favor (Доброго ранку. Каву, будь-ласка), за каву з булочкою візьмуть всього 1,30 євро.

Умови акції пояснюються на плакаті перед входом в кафе. За словами господині закладу, така цінова політика вже дала перші результати: клієнти стали частіше виявляти ввічливість.

«Люди, здається, занадто поспішають і забувають сказати «будь ласка», – додала вона. За спостереженнями Марісель Валенсії, іспанці рідше говорять ввічливі слова, на відміну від жителів Колумбії, звідки вона родом.

Городок Льянсса розташований в провінції Жирона на північному сході Іспанії. Його населення складає трохи більше 5 тисяч.

В іспанському кафе для ввічливих клієнтів знизили ціни