В Іспанії 77-річна бабуся придумала новий гамбургер для McDonald’s

В Іспанії 77-річна бабуся придумала новий гамбургер для McDonald's Поштівка
29 Вересня 2016, 11:31

Мешканка іспанської Астурії 77-річна Марія Марселіна Суарес стала першим клієнтом McDonald’s, який придумав рецепт нового гамбургера – «Гранд екстрим». Його секретний інгредієнт – традиційна іспанська сирокопчена ковбаса чорізо.

Мережа ресторанів швидкого харчування ще в минулому році влаштувала конкурс в соціальних мережах, щоб знайти «бабусю, яка краще за всіх готує в Іспанії».

15 липня в Школі гостинності в Мадриді відбувся фінал конкурсу, де чотири бабусі з різних куточків Іспанії повинні були приготувати гамбургери за своїми власними рецептами.

Журі зізналися, що їм було дуже важко зробити вибір, оскільки кожна учасниця привнесла в свій гамбургер сімейні кулінарні традиції. Однак гамбургер з чорізо їх підкорив.

У продажу «Гранд екстрим» від Марії з’явився 20 вересня і буде доступний у всіх іспанських ресторанах мережі в певний час доби.

Марія розповіла, як придумала свій рецепт: «Я завжди була впевнена, що серед інгредієнтів в гамбургерах повинна бути чорізо. А потім зрозуміла, що ніколи не їла і те й інше відразу».

В Іспанії 77-річна бабуся придумала новий гамбургер для McDonald’s