В Індії на Pokemon Go подали до суду за образу почуттів віруючих

В Індії на Pokemon Go подали до суду за образу почуттів віруючих ПоштівкаМісцевий житель вимагає заборонити гру
7 Вересня 2016, 15:43

Незвичайний позов прийняв до розгляду Високий суд індійського штату Гуджарат. Житель штату звинувачує популярну гру Pokemon Go в образі почуттів віруючих і вимагає її заборонити. Про це  повідомляє Сегодня.ua.

Як уточняється, автором позову став житель Гуджарату Алай Аніл Даве. Він наполягає, що установка покетстопів в індуїстських і джаїнських храмах є богохульством. Адвокат позивача Начікет Даве пояснив аргументацію свого підзахисного. Справа в тому, що на точках покетстоп, які можуть з’явитися в будь-якому місці, встановлюються яйця з покемонами, які гравці шукають, а потім «висиджують». Однак для вегетаріанців – індуїстів і джаїнів – поява яйця є неприпустимою.

«Люди, які грають в цю гру, отримують очки у формі яєць, які нерідко з’являються в молитовних будинках різних релігій, – заявив адвокат. – Виявити яйця в індуїстському або джаїнському храмі блюзнірство, тому мій клієнт домагається заборони гри у всій країні».

Крім того, в тексті позову зазначається, що гра Pokemon Go порушує право на особисте життя та становить загрозу життю і здоров’ю гравців.