В Австрії знесуть будинок, у якому народився Гітлер

В Австрії знесуть будинок, у якому народився Гітлер Поштівка
18 Жовтня 2016, 11:04

В австрійському місті Браунам-На-Інні буде знесено будинок, де народився Адольф Гітлер. Про це заявив глава МВС Австрії Вольфганг Соботка, повідомляє Укрінформ з посиланням на газету Die Presse.

 «Будинок Гітлера буде знесений. Фундамент залишиться, на ньому буде побудовано нову будівлю. Її використовуватимуть або для благодійності, або місцевою владою», — сказав Соботка.

Заява міністра відповідає рішенням експертної комісії, що була сформованої для вирішення питання про долю будівлі. При цьому наприкінці вересня повідомлялося, що експерти рекомендували реконструювати будинок, щоб знизити його привабливість для шанувальників Гітлера, однак не зносити його.

Як пише AFP з посиланням на представника міністерства, необхідні для знесення будівлі поправки ще не були схвалені парламентом.

У квітні 2016 року стало відомо, що влада Австрії вирішила реквізувати у власників будинок в Браунам-На-Інні, де народився Адольф Гітлер. Цьому передували тривалі безуспішні спроби викупити будинок у власників. Занепокоєння влади викликало те, що будинок може стати місцем паломництва для неонацистів.

В Австрії знесуть будинок, у якому народився Гітлер