Унікальна послуга «Salem, Online!» від Пошти Казахстану

Унікальна послуга «Salem, Online!» від Пошти Казахстану Поштівка
24 Травня 2016, 13:07

 

АТ «Казпошта» повідомляє про запуск унікальної послуги «Salem, Online!» на національному порталі поштових і фінансових послуг www.post.kz. Тепер користувачі Національного порталу можуть оплачувати будь-які послуги казахстанських компаній з будь-якої банківської картки VISA на рахунок юридичної особи в будь-якому банку, зареєстрованому на території Республіки Казахстан.

«Ми зробили великий крок для розвитку електронної комерції в Казахстані. Раніше для того, щоб бізнес міг приймати онлайн-платежі, потрібно було укласти договір з банком на послуги інтернет-еквайрингу, і все це, як правило, займало багато часу. Тепер це необов’язково, тому що Казпошта надала можливість приймати платежі з Інтернету без будь-яких обмежень» – зазначає Наріман Мукушев, головний директор з IT АТ «Казпочта».

Для того, щоб прийняти оплату за послуги, юридичній особі або індивідуальному підприємцю (банк, університет, дитячий садок і т.д.) немає необхідності мати інтернет-магазин, онлайн-рахунок (гаманець) або систему інтернет-еквайрингу на своєму сайті. Головне, клієнту необхідно знати всі необхідні реквізити для проведення платежу: ІІК (індивідуальний ідентифікаційний код), БІН (бізнес-ідентифікаційний номер), БІК (банківський ідентифікаційний код), а також при оплаті комунальних послуг – номер особового рахунку, при оплаті навчання – номер групи, при погашенні кредиту – номер договору.

Юридичній особі для прийняття виплат через послугу «Salem, Online!» від www.post.kz не потрібно укладати договір з АТ «Казпошта». Оплата буде зарахована в той же робочий день, у разі проведення платежу до 16:30 год., усі проведені платежі після зазначеного часу будуть переходити на наступний робочий день. Оплата проведена у вихідний день, буде оброблена в перший робочий день.
Комісія за будь-який платіж становить 0,5% від суми (мінімум 150 тенге, максимум тисяча тенге). Максимально допустима сума оплати становить 300 тисяч тенге з урахуванням комісії (Прим. 100 тенге = 7,7 грн.).

Послуга «Salem, Online!» Надає можливість:

– поповнення рахунку або погашення кредиту (у тому числі штрафи й пеня за прострочення кредиту);

– оплата навчання, лікування;

– оплата страхових внесків;

– оплата комунальних послуг;

– разова оплата інших послуг та товарів.

Унікальна послуга «Salem, Online!» від Пошти Казахстану