Укрзалізниця збільшує вартість квитків

Укрзалізниця
2 Лютого 2018, 19:05

Два по десять відсотків протягом року. Укрзалізниця планує підвищити вартість пасажирських квитків на 20%. Чиновники від залізничного монополіста скаржаться, що зазнають мільярдних збитків.

З таким рішенням Укрзалізниці не погоджується киянка Вікторія, яка нещодавно їхала одним із найдовших маршрутів Київ-Маріуполь. І каже, що цю поїздку важко назвати комфортною. Їй видали діряву постільну білизну.

Та дорожні незручності Вікторії ніщо, у порівнянні із пригодами пасажирів потягу Харків-Одеса наприкінці минулого року. Їх посеред ночі атакували таргани.

В Україні запрацював новий стандарт якості автогазу – чи вплине це на ціну? Торік під час наради у Кабміні Володимир Гройсман вислухав пропозиції від Укрзалізниці і відповів, що підвищувати ціни на пасажирські перевезення не можна.

Торік українська залізниця перевезла 50 мільйонів пасажирів – рекордну кількість за всі роки незалежності. Проте, залізничникам усе ще доводиться перекривати нібито збиткові пасажирські прибутковими вантажними перевезеннями.

Укрзалізниця збільшує вартість квитків