«Укрзалізниця» та «Антонов» підписали меморандуми з General Electric

 «Укрзалізниця» та «Антонов» підписали меморандуми з General Electric Поштівка
21 Липня 2016, 12:27

Сьогодні, 21 липня 2016 року, ПАТ «Укрзалізниця» та ДП «АНТОНОВ» підписали Меморандуми з General Electric (GE), про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

GE і ПАТ «Укрзалізниця» підписали Меморандум, спрямований на розширення співпраці в області розвитку і модернізації парку дизельних локомотивів ПАТ «Укрзалізниця» на базі передових технологій GE. Меморандум охоплює широкий спектр застосування технологій GE для забезпечення зростаючих потреб країни в сучасній транспортній інфраструктурі і враховує багаторічний досвід реалізації аналогічних проектів GE по всьому світу. Сторони домовилися про аналіз можливостей модернізації і подальшого обслуговування дизельних локомотивів ВАТ «Укрзалізниця» з метою з збільшення терміну служби, підвищення ефективності та екологічності парку компанії.

GE і ДП «АНТОНОВ» підписали меморандум, спрямований на початок співпраці двох компаній і застосування передових технологічних рішень GE в розвитку авіації України. Реалізація положень меморандуму буде сприяти подальшому розширенню і модернізації парку повітряних суден ДП «АНТОНОВ». Меморандум передбачає можливість поставки двигунів, авіаційних систем і послуг GE для деяких літаків ДП ​​«АНТОНОВ».

«Ми підписуємо два стратегічні політичні документи: про співпрацю з General Electric  з Укрзалізницею та з ДП «Антонов». Це рішення не є випадковим. Ми довго зважували позиції всіх гравців на світовому ринку. Ми розуміємо, що General Electric – це компанія номер один у світі з виробництва дизельних локомотивів і ми дуже раді, що минулого тижня було підписано договір про надання Україні тестового локомотива. Сьогодні спільно з Укрзалізницею ми підписуємо документ, який створює правові підвалини для подальшої співпраці стратегічного характеру з виробництва локомотивів», – наголосив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Другий документ не менш важливий – це ДП «Антонов». Ми одна з небагатьох держав, яка виробляє свої літаки. Співпраця з General Electric у сфері постачання двигунів може вивести наші літаки на абсолютно інший рівень якості. Це дасть змогу зайняти ту нішу в світовому ринку, яку ми заслуговуємо. Я сподіваюсь, що після підписання сьогоднішнього документа ми почнемо практичну реалізацію цих проектів. Світ вимагає літаки Антонова, але з якісними, європейськими двигунами та авіонікою», – заявив Володимир Омелян.

Маркетинг Директор GE Transportation Саглік Адем у свою чергу заявив: «General Electric має унікальний глобальний досвід та експертизу в залізничній сфері. Україна володіє довгостроковим потенціалом росту в розрізі географічного розташування країни та її залізничних систем. Ми раді зробити внесок в модернізацію транспортної інфраструктури України».

Міністр інфраструктури України також підкреслив, що це не лише співпраця зі світовим лідером, це ще й співпраця з українським виробником: «Укрзалізниця проводить серію зустрічей, як з Крюковським вагонобудівним заводом, так і з усіма іншими потенційними виробниками в Україні. Ми хочемо бачити на ринку вільну конкуренцію, невисокі ціни та якісний продукт для клієнтів Укрзалізниці. У випадку ДП «Антонов» залучення технологій Geneгal Electric – це черговий крок вперед для компанії. Сподіваюся, що ми отримаємо фантастичний світовий продукт, котрий зможе гідно конкурувати і посісти свою нішу, як у вантажних, так і у пасажирських перевезеннях».

General Electric – американська багатогалузева корпорація, виробник багатьох видів техніки, зокрема локомотивів, енергетичних установок (атомні реактори), газових турбін, авіаційні двигунів, медичного обладнання, фототехніки, побутової та освітлювальної техніки, пластмаси та герметики.

 «Укрзалізниця» та «Антонов» підписали меморандуми з General Electric