Укрзалізниця має привести систему електронних сервісів до світового стандарту

Укрзалізниця має привести систему електронних сервісів до світового стандарту Поштівка
5 Липня 2016, 14:41

Міністерство інфраструктури України планує привести систему електронних сервісів Укрзалізниці до світового стандарту. Про це сьогодні на нараді щодо впровадження електронних сервісів заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє прес-служба відомства.

 «Ми хочемо привести систему електронних сервісів Укрзалізниці до ладу. Ми повинні мати єдине вікно для бізнесу, пасажирів та управління», – наголосив Володимир Омелян.

Міністр зазначив, що розвиток електронних систем є важливою складовою як для підвищення якості надання послуг, так і для функціонування Укрзалізниці в цілому.

 «Щоразу, коли змінюється керівництво, ми маємо одну й ту саму ситуацію – новий керівник отримує стоси паперів, які неможливо перевірити. Як наслідок, на ознайомлення зі станом компанії йде півроку. Ми повинні перейти в режим онлайн в усьому: від бухгалтерії до електронного квитка. Я сподіваюся, що ми зможемо дійти до такої якості обслуговування, яка існує у світі. Будь-який власник вантажу, відправляючи його з точки А в точку Б, має робити це через комп’ютер, не знайомлячись з експедиторами, складною системою відносин в Укрзалізниці, Адміністрації морських портів, митниці, податкової та всього іншого», – наголосив Володимир Омелян.

Укрзалізниця має привести систему електронних сервісів до світового стандарту