“Укрпошта” стала партнером системи грошових переказів Welsend

"Укрпошта" стала партнером системи грошових переказів Welsend Поштівка
21 Липня 2016, 12:39

Міжнародна система грошових переказів Welsend, платіжною організацією якої є “Укргазбанк”, уклала договір про співпрацю з національним оператором поштового зв’язку “Укрпошта”.

“У Welsend вже 39 партнерів, що дає нам мережу в більш ніж 2500 точок прийому і відправки переводів. І нам дуже приємно, що національний оператор поштового зв’язку став нашим новим партнером і тепер все більше клієнтів зможуть оцінити всі переваги нашої системи”, – повідомила директор департаменту карткових продуктів і альтернативних каналів продажів Укргазбанку Інна Тютюн.

Welsend дозволяє швидко, надійно і просто переслати гроші в будь-який регіон України. Після переказу коштів одержувач практично відразу може їх забрати, як би далеко він не перебував від відправника.

“Welsend створили з урахуванням найсучасніших технологій, що дозволяє нам постійно вдосконалюватися і надавати клієнтам різні можливості в її використанні. Наша система є мультивалютною – клієнти можуть робити переклади в гривні, доларах США, євро і російських рублях. Вже через 5 хвилин після відправки переклад буде отримано адресатом. А головні наші переваги – вигідні тарифи і прозора програма накопичення бонусів”, – зазначила Інна Тютюн.

Сьогодні географія міжнародної системи Welsend не обмежується територією України – пункти системи представлені також в Грузії, Вірменії, Таджикистані та Молдові.

Джерело:

UBR