Український майстер продає «кустарний» суперкар

Український майстер продає «кустарний» суперкар Поштівка image 1
12 Травня 2016, 11:38

Українські ентузіасти створили і вже виставили на продаж суперкар. Виглядає машина дуже не погано, хоча і дещо химерно. Втім саме на це і робиться основна ставка, пишуть “Cikavosti”.

Хендмейд титанічного масштабу – саме так можна охарактеризувати проект реалізований групою ентузіастів. Вся справа в тому, що майстри створили своїми руками справжній суперкар.

Машина була зібрана з абсолютно нуля, зрозуміло, що з використанням деталей від інших автомобілів. Назвали своє дітище інженери ласкаво — «Валентина».

Не можна не визнати, що виглядає суперкар дуже химерно, нагадує сильно збільшену іграшку, проте ця особливість надає йому своєрідного стилю і шику.

Автомобіль виконаний в стилістиці McLaren SLR. Працює на бензиновому двигуні об’ємом 4 літри. Коробка передач ручна, механічна. Має повний привід. Розрахований автомобіль на двох осіб і відповідно має двоє дверей. Багато деталей в суперкарі виробництва BMW.

Вперше продати «Валентину» намагалися ще в 2011 році за 30 тисяч доларів, однак тоді машини була готова не повністю. Нині ж, авто вже не є напівфабрикатом, а тому і коштує значно дорожче.

Український майстер продає «кустарний» суперкар