Українському хакеру в США загрожує до 20 років в’язниці

17 Травня 2016, 11:14

 

Під час суду в США хакер з України визнав, що брав участь у схемі викрадення корпоративної інформації та використання її для торгівлі на фондовому ринку. Йому загрожує до 20 років в’язниці, повідомляє «Німецька хвиля».

Український хакер на суді в США визнав провину за викрадення інсайдерської інформації

Український хакер Вадим Єрмолович у понеділок, 16 травня, визнав себе винним на суді в США у причетності до міжнародної схеми, яка передбачала викрадення та використання корпоративних випусків новин. Це дозволило злочинцям заробити близько 30 мільйонів доларів на біржових операціях, повідомляє агенція AP.

Зокрема Єрмолович визнав себе винним у крадіжці особових даних і змові з метою комп’ютерного зламу. Вадим Єрмолович був одним із кількох людей, заарештованих у серпні 2015 року в США та Україні. Йому загрожує до 20 років позбавлення волі. Як повідомляється, упродовж 2010-2015 років група злочинців могла отримати доступ до більш ніж 150 тисяч неопублікованих прес-релізів, які містили дані про прибутки компаній.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що американські слідчі назвали цю схему наймасштабнішою серед досі викритих схем такого типу.

За даними АР, до банди кіберзлочинців належали двоє українських хакерів, шестеро біржових маклерів (п’ятеро з яких – із США) та американський фахівець із нерухомості.

Українському хакеру в США загрожує до 20 років в’язниці