Українські залізничники будуватимуть колії в Ірані

Українські залізничники будуватимуть колії в Ірані Поштівка
10 Серпня 2016, 13:33

Українських залізничників задіють на будівництві колії на напрямку Керманшак-Малаєр в Ісламській Республіці Іран. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

 «Оперативно опрацювали домовленості Міністерства інфраструктури України з Міністерством доріг і містобудування Ірану. Нас уповноважили на підписання відповідного контракту, що буде незабаром зроблено», – повідомив голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна.

Як уточняється у повідомленні, близько ста працівників Придніпровської регіональної філії ПАТ «Укрзалізниця» будуть виконувати комплекс будівельних робіт. На першому етапі передбачено збирання колійної та вкладання рейко-шпальної решіток на 165 кілометрах залізничних колій, встановлення 138 комплектів стрілочних переводів, укладання безстикової колії на 176 км та інші роботи.

За словами Войцеха Балчуна, такі домовленості є знаковою подією, адже крім додаткового заробітку для працівників та залучення додаткових коштів, створюється її репутація, як компанії, що має амбітні плани розробляти та заробляти на створенні важливих міжнародних транспортних коридорів.

 «Стратегічно ми створюємо репутацію Укрзалізниці для присутності у майбутніх масштабних проектах, що нині втілюються Іраном. Загалом Іраном сьогодні ведеться будівництво 5 тис. кілометрів колій і передбачається будівництво ще 4 тис. кілометрів. Розраховуємо здобути свою частку на цьому ринку. Для компанії вкрай важливо брати дієву участь у створенні караванного шляху Схід-Захід іранською територією», – зауважив Войцех Балчун.