Українські короткометражки покажуть у Великобританії

Українські короткометражки покажуть у Великобританії Поштівка
6 Вересня 2016, 16:28

В рамках фестивалю короткого метра і анімації Encounters, який пройде в Бристолі з 20 по 25 вересня, буде показана спеціальна програма «Український фокус», повідомляє «DT.UA».

Програма буде складатися з трьох секцій: «Ретроспектива Мирослава Слабошпицького», «Фокус на українських режисерках» і «Найкраще з «Молодості».

Основне завдання «Українська фокуса» – познайомити британську аудиторію з сучасним українським кінематографом і молодими режисерськими талантами. Зокрема, у Бристолі покажуть шість стрічок, які були відзначені на «Молодості» в попередні роки. «Фокус на українських режисерках» акцентує увагу на зростанні кількості жінок у національному конкурсі фестивалю. Ретроспектива коротких робіт Мирослава Слабошпицького дослідить розвиток режисера на шляху до приголомшуючого успіху фільму «Плем’я».

У програму «Фокус на українських режисерках» увійшли: «Мотлох» Тетяни Симон, «Big Man» Тетяни Кабаєвої, «Мандрагора» Марисі Нікітюк, «Давай не сьогодні» Христини Сиволап, «Ніжність» Анастасії Максимчк та «Данина» Тетяни Войтович.

У програмі «Найкраще з «Молодості» покажуть: «Віддалік» Катерини Горностай, «Обличчя» Никона Романченка, «Повернення» Олександра Ратія, «Тебе люблю» Нарімана Алієва, «Магазин співочих птахів» Анатолія Лавренишина і «Крос» Марини Вроди.

Encounters – провідний фестиваль короткометражного кіно та анімації у Великобританії. Фестиваль представляє щорічний міжнародний конкурс, в якому беруть участь кращі нові короткометражні та анімаційні фільми зі всього світу, а також форум, що об’єднує експертів у сфері кіновиробництва.