Українські хакери зламали сайти влади РФ

Українські хакери зламали сайти влади РФ ПоштівкаФото: ruh8.org
25 Травня 2016, 12:23

Хакери з української групи “Рух8” заблокували офіційні сайти Оренбурзької області Росії. Про це повідомляється на сайті групи.У своєму прес-релізі вони повідомили, що заблокувати ресурси вдалося 20 травня цього року. До цих пір офіційні сайти регіональної влади не працюють, інформує “Сегодня.ua”.

Група “Рух8” спочатку розмістила повідомлення про те, що в області посилюються заходи безпеки через протести в Казахстані, але пізніше повідомлення було видалено. Однак учасники групи направили домени, в тому числі глави регіону, на свій сайт.
Російським фахівцям не вдається розблокувати роботу.

Крім того, в мережу потрапили тисячі звернень жителів області. У них вони просять владу допомогти знищити шкідників, розплатитися з кредитами, розібратися з главою селища, надати давно обіцяне житло учаснику війни на Північному Кавказі тощо.

Нагадаємо, українські хакери кіберальянса FalconsFlame і Trinity 9 травня зламали сайти терористичної організації “ДНР”, а також антиукраїнські російські сайти і сайти російських приватних військових компаній, що діють під протекцією ФСБ в Україні та Сирії.

Однак часто в роботу українських організацій і компаній втручаються російські хакери. Так, поліція викрила одну з найбільших бот-мереж, яка атакувала сервери різних фірм. Сервери інфікували вірусом Mumblehard. Таким чином, зловмисники отримували доступ до серверів приватних компаній. Загалом бот-мережа складалася з 4 тисяч серверів в 63 країнах. В Україні сервер був розташований на півдні країни й управлявся з Росії.

Українські хакери зламали сайти влади РФ