Українська скрипалька Богдана Півненко дебютувала у нью-йоркському Карнегі-Хол

Богдана ПівненкоСкрипалька Богдана Півненко - «українська Паганіні в спідниці»
22 Травня 2017, 16:29

Українська скрипалька, заслужена артистка України Богдана Півненко, яку називають «українською Паганіні в спідниці»,  зіграла у концертному залі Нью-Йорка Карнегі-Хол.

«Я колись в Харкові вчилась і жила в інтернаті для обдарованих дітей разом з дівчинкою Машею. Ми з нею, можна сказати, виросли в одній кімнаті. Перед тим, як їхати з Харкова, мені Маша сказала, що їй наснився сон, ніби вона відома співачка, живе в Нью-Йорку, а я приїжджаю і граю концерт в Карнегі-Хол. В 93-94 роках я поїхала в Київ, Маша поїхала в Москву. І ось п’ять років тому вона переїхала до Нью-Йорку і цього року прийшла на мій концерт в Карнегі-Хол. Вона там співачка, номінована на Греммі. Я їй завжди казала, що такого бути не може. Вона казала, що буде. І ось тепер скажіть, що такого в житті не буває», – розповідає Богдана Півненко.

За її словами, виступати в Карнегі-Хол – мрія кожного артиста, тому вона надзвичайно рада, що їй випала така можливість.

«Найкращі враження і найкращі відчуття, тому що після того ти розумієш, що мрії здійснюються», – додає артистка.

За словами Півненко, концерт у Карнегі-Хол – тільки початок, свого роду вхідний квиток, який дає можливість, аби тебе почув світ.

Нагадаємо, Богдана Півненко – українська скрипалька, заслужена артистка України, донька відомого художника Івана Марчука, солістка Національного ансамблю солістів «Київська камерата», учасниця дуету із піаністкою Анною Хмарою.

Джерело:

Українське радіо