Українська поліція затримала впливового кримінального авторитета-іноземця

Українська поліція затримала впливового кримінального авторитета-іноземця Поштівка
22 Липня 2016, 12:53

Оперативники Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та підпорядкованого київського підрозділу спільно зі слідчими столичного Головного управління Національної поліції  затримали чоловіка, який перебував у міжнародному розшуку.

Той є лідером потужного злочинного угруповання в одній із сусідніх держав. Його розшукує Інтерпол за вчинення цілої серії особливо тяжких злочинів, повідомляє «Магнолія-ТВ».

У ході слідчих дій встановлено, що  втікаючи  від правосуддя у себе на батьківщині, чоловік прибув до нашої держави. Використовуючи підроблені документи на чуже ім’я, він отримав паспорт громадянина України. Крім того,  чоловік одержав дозвіл на вогнепальну зброю та мав посвідчення водія.

З’ясовано, що затриманий активно впливав на кримінальне середовище в Україні та далі продовжував керувати своїми поплічниками за кордоном.

Під час спеціальної операції «кримінального авторитета» затримано в аеропорту, коли він повертався після зустрічі з своїми зарубіжними «колегами».

Зараз чоловіка заарештовано судом. Вирішується питання щодо його екстрадиції.