Українка Світоліна сенсаційно обіграла Вільямс і вийшла у чвертьфінал Олімпіади-2016

Українка Світоліна сенсаційно обіграла Вільямс і вийшла у чвертьфінал Олімпіади-2016 Поштівка
10 Серпня 2016, 11:00

Еліна Світоліна сенсаційно вийшла у чвертьфінал жіночого тенісного турніру на Олімпійських іграх у Ріо. Українка у двох сетах переграла не кого-небудь, а саму першу “ракетку” світу – американку Серену Вільямс, передає Champion.com.ua.

Це була перша перемога Світоліної над титулованою спортсменкою. До цього було чотири зустрічі між цими спортсменками, і всі вони закінчувалися на користь американки.

Серена розпочала дуже потужно та взяла всі чотири розіграші на своїй першій подачі. Була вона близькою, щоб взяти першу подачу українки, але та на “більше-менше” з третьої спроби взяла гейм.

А згодом послідував брейк, і Світоліна вийшла вперед. Щоправда, американка відповіла тим же. Після цього тенісистки брали свої подачі, поки за рахунку 3:3 Еліна не зробила ще один брейк. Тепер своєї переваги вона не впустила – 6:4.

Другий сет Вільямс знову почала “під нуль”. Еліна відповіла виграною своєю подачею та черговим брейком, після чого навіть пішла у відрив – 3:1.

Проте Серена зібралася та повернулася у гру – 3:3. Як виявилося, це була її остання виграна подача у цей день. Світоліна взяла “чужий” гейм, а потім “під нуль” і свою подачу – 5:3.

У цей момент американка очима шукала когось на трибунах, щось розповідала собі, кричала, коли вигравала хоча б один розіграш. У певний момент її обличчях ледь не потекли сльози. Було видно, що не виходить нічого у неї. Чим і скористалася Світоліна, завершивши поєдинок брейком – 6:3.

За 1 годину та 12 хвилин, які тенісистки провели на корті, 34-річна Серена реалізувала два брейк-пойнти та виконала п’ять подач на виліт, припустившись вісьмох помилок при подачах.

Водночас, Світоліна відзначилася п’ятьма брейками та двома ейсами, здійснивши і таку ж кількість подвійних помилок.

Наступною суперницею Еліни стане Петра Квітова із Чехії.