Україна вже вичерпала квоту на імпорт меду в ЄС

13 Січня 2017, 09:57

Україна за станом на 11 січня 2017 вичерпала квоту на імпорт меду в країни ЄС.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики України.

“Як і минулого року, українська аграрна продукція користується великим попитом серед європейських імпортерів. Про це свідчать показники використаних квот станом на 11 січня 2017 року. Наприклад, уже повністю використані обсяги тарифних квот для безмитного експорту українського меду. Квота на імпорт м’яса птиці на перший квартал поточного року також повністю вичерпана”, – розповіла заступник міністра аграрної політики Ольга Трофимцева.

Також, за словами Трофимцевої, на 64% вичерпана квота на цукор, на 78% – на виноградні і яблучні соки. За 2016 рік було використано повністю квоти на мед, цукор, овес, ячмінну крупу та борошно, солод, кукурудзу, оброблені томати та інші продуктові групи.

“Нова статистика знову підкреслює важливість нашої роботи з питань розширення доступу українських аграрних експортерів на ринки ЄС. Це питання буде залишатися в 2017 році на порядку денному роботи нашої команди”, – зазначила Трофимцева.

Раніше президент України Петро Порошенко повідомив, що квоти на експорт української продукції в країни ЄС будуть збільшені.

Джерело:

112