Україна ввійде у китайську асоціацію «Шовковий шлях» з бюджетом $46 млрд

Україна ввійде у китайську асоціацію «Шовковий шлях» з бюджетом $46 млрд Поштівка
23 Травня 2016, 15:48

Україна ввійде в організовану Китаєм Асоціацію «Шовковий шлях». Проект об’єднає двадцять одну країну і на його реалізацію КНР виділить близько 46 млрд доларів. Про це в ході брифінгу розповів віце-президент та генсекретар Китайської федерації промисловців Сюн Мен, повідомляє «Укрінформ».

«Ми націлені на довгострокове співробітництво с Україною. Саме на довгострокове співробітництво, тому що ми налаштовані на створення Асоціації «Шовковий шлях», яка буде включати 21 країну. Ця асоціація буде офіційно створена і церемонія відкриття буде в червні цього року в Пекіні. Таким чином ми зможемо поглибити наше співробітництво», – сказав Мен.

За його словами, вже створено веб-сайт, що називається «Новий поїзд – новий шлях», на якому планується вирішувати політичні або економічні питання, що будуть виникати в рамках реалізації бізнес-проектів між країнами.

«Для цього проекту ми готові виділити дуже велику суму – 300 мільярдів китайських юанів для того, щоб зосередити увагу підприємців на співробітництві між країнами», – уточнив Мен.

Україна ввійде у китайську асоціацію «Шовковий шлях» з бюджетом $46 млрд