Україна і Туреччина розширять співпрацю у сфері оборонної промисловості

Україна і Туреччина розширять співпрацю у сфері оборонної промисловості Поштівка
24 Жовтня 2016, 17:50

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов і голова комітету з питань оборонної промисловості Туреччини Ісмаїл Демір обговорили питання співпраці підприємств оборонно-промислового комплексу України та Туреччини. Про це УНН повідомили у прес-службі РНБО.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання співробітництва провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України та Туреччини і реалізації низки спільних проектів у сфері військово-технічної співпраці.

“Ми працюємо в напрямку реалізації конкретних проектів та широкого спектру завдань, зокрема у частині виробництва бронетехніки, ракетобудування, літакобудування та інших”, — наголосив О.Турчинов.

Він зазначив, що українська сторона вважає перспективним напрямком співпраці створення спільних підприємств з Туреччиною, “які б займались виробництвом боєприпасів, безпілотних літальних апаратів, ракетобудівництвом, танкобудівництвом, засобами зв’язку тощо”.

Також сторони обговорили питання залучення турецьких інвестицій в оборонно-промисловий комплекс України.

За словами керівника турецького оборонпрому, Туреччина зацікавлена у розвитку співробітництва з Україною в сфері оборонної промисловості.

“Ми цінуємо співпрацю з Україною та зацікавлені в суттєвому розширенні взаємовигідного співробітництва”, — наголосив І.Демір.

Україна і Туреччина розширять співпрацю у сфері оборонної промисловості