Україна підпише меморандум з МВФ упродовж кількох днів

mvf
13 Лютого 2017, 16:48

Україна підпише меморандум з Міжнародним валютним фондом для отримання наступного траншу кредиту Фонду в розмірі 1 млрд дол. упродовж кількох днів, заявила голова Національного банку України Валерія Гонтарева в інтерв’ю Bloomberg.

За інформацією агентства, Гонтарева повідомила, що транш може прийти після того, як рада МВФ затвердить його наприкінці лютого або на початку березня.

Як повідомлялося, Україна відновила співпрацю з МВФ за чотирирічною програмою розширеного фінансування (EFF) обсягом 17,5 млрд дол. у вересні 2016 року – після більш як річної перерви. За цією програмою наша країна отримала три кредитні транші загальним обсягом 7,62 млрд дол.

У даний момент Україна проходить Третій перегляд програми, результатом якого повинно стати надання нашій країні четвертого кредитного траншу в розмірі 1 мільярда доларів, а також формування подальшої дорожньої карти співробітництва та переліку необхідних реформ на найближчий рік.

Підтримка України з боку міжнародних фінансових організацій, зокрема МВФ, а також урядів країн “Великої сімки” залишається важливим елементом забезпечення економічної стабільності та ефективності реформ в країні.

Джерело:

Уніан

Україна підпише меморандум з МВФ упродовж кількох днів