Україна отримає доступ до кордону з РФ після виборів на Донбасі

Україна отримає доступ до кордону з РФ після виборів на Донбасі Поштівка
21 Жовтня 2016, 11:01

Україна отримає доступ до неконтрольованої ділянки кордону з Росією на другий день після проведення місцевих виборів на окупованій частині Донбасу.  Про це повідомив в ефірі ток-шоу «Право на владу» заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, передає УНІАН. Це передбачено Мінськими домовленостями, які були прийняті у лютому 2015 року.

Але, за його словами, до цих виборів мають бути виконані безпекові умови Мінська: мають бути виведені російські війська з Донбасу, а місія ОБСЄ повинна отримати постійний доступ до неконтрольованих ділянок українсько-російського кордону.

Як відомо, 19 жовтня лідери країн «нормандської четвірки» (Україна, Німеччина, Франція та Росія) затвердили німецькі та французькі пропозиції щодо основи «дорожньої карти» виконання Мінських угод.

«Українська пропозиція була спочатку підтримана нашими німецькими та французькими партнерами та на сьогоднішній день німецькі та французькі пропозиції щодо основи «дорожньої карти» були затверджені «нормандським форматом», – заявив Порошенко на прес-конференції за результатами переговорів.

Україна отримає доступ до кордону з РФ після виборів на Донбасі