Україна може відкрити станцію на Місяці

Україна може відкрити станцію на Місяці ПоштівкаФахівці заговорили про амбітні цілі після успіху проекту "Антарес"
19 Жовтня 2016, 14:24

Успішний запуск ракети “Антарес” відкрив для української авіакосмічної галузі нові перспективи. Спільний проект із США має потенціал розвитку аж до участі українських астронавтів в міжнародних космічних експедиціях та побудови Україною своєї власної станції на Місяці, розповідає ТСН.

Про такі амбіції заявив керівник конструкторського бюро “Південне” Олександр Дегтярьов. Він наголосив, що в України є всі необхідні технології, компоненти, освіта, а бракує лише грошей.

“Особливість України полягає в тому, що ми входимо до п’ятірки країн, котрі мають спеціальні технології. Ми повинні залучати їх, як нашу конкурентну перевагу, і продати товар, створений на базі цих технологій. Я вважаю, людство має пройти через Місяць і навчитися жити та освоювати тіла Сонячної системи”, – каже він.

Як повідомлялося, напередодні ракетоносій Antares OA5 із вантажним кораблем Сygnus на борту здійснив успішний старт із Середньоатлантичного регіонального космопорту на острові Волопс, штат Вірджинія. Секретар РНБО Олександр Турчинов схвально відгукнувся про успішний пуск

Україна може відкрити станцію на Місяці