Угорщина скасовує плату за певні візи для українців

Угорщина скасовує плату за певні візи для українців Поштівка
24 Листопада 2016, 17:34

Угорщина вирішила скасувати плату за національні візи для громадян України, заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман після зустрічі з угорським прем’єром Віктором Орбаном.

Раніше в Угорщині заявили, що ЄС може втратити довіру, якщо не надасть Україні безвіз. В угорському МЗС зазначають, що Київ виконав усі умови, а деякі країни блоку почали висувати нові умови, про які йшлося на початку переговорного процесу.

Як відомо, національні візи видаються для навчання в університеті, відряджень, трудової діяльності, участі в спортивних і культурних заходах, возз’єднання сім’ї.

Національна віза видається для однієї держави, в якій заявник планує перебувати тривалий термін.

Громадянам інших держав, що мають національну візу, дозволяється переміщатися всією територією Шенгенської зони.

Водночас остаточне рішення про дозвіл перетнути кордони приймається прикордонною службою, яка може перевірити мету поїздки, дотримання правил в’їзду і наявність коштів.

Також додамо, що для туристичних поїздок в Угорщину необхідно буде оформляти шенгенську візу і оплачувати її відповідну вартість.

Сьогодні повідомлялося, що ЄС може відкласти безвіз з Україною до травня. За словами президента Європарламенту, безвіз Україні блокують Франція (через майбутні вибори), а також Бельгія, Німеччина, Італія та інші країни.

Джерело:

Корреспондент.net