У Відні відкрився перший в світі біткоін-банк

13 Лютого 2017, 14:52

У столиці Австрії офіційно відкрився перший у світі біткоін-банк – Bitcoin-Bank.

Про це повідомляє ORF.

Як зазначається, для отримання біткоінів, клієнтові банку потрібно заздалегідь отримати біткоін-адресу, яка складається з комбінації цифр і букв в кількості від 27 до 34 символів. Ця електронна адреса працює, як свого роду поштова скринька, що на неї можна переслати або зняти криптовалюту. Унікальність таких операцій полягає в тому, що регістру всіх адрес на даний момент немає, а це означає, що клієнти транзакцій, зможуть проводити операції на умовах повної анонімності.

У банку можна обміняти біткоїни на євро або на іншу вільноконвертовану валюту і навпаки, а також проаналізувати будь-які дані щодо курсу криптовалюти.

Bitcoin-Bank створили за ініціативою німецького стартапу Bit Trust Services, що просуває технологію blockchain. Як заявили в керівництві компанії, цифрові валютні операції проходять значно швидше, ніж будь-які інші фінансові операції, і тому можуть відбуватися без посередників. Останнім часом операції з криптовалютою все більше набирають попклярності.

Зазначимо, що в 2014 році у Відні запрацював перший у світі біткоін-автомат. Сьогодні оплату в криптовалюті приймають вже більше двох десятків різних компаній.

Джерело:

Zaxid.net