У Великобританії відкрився музей у телефонній будці

У Великобританії відкрився музей у телефонній будці Поштівка
19 Жовтня 2016, 12:45

У Західному Йоркширі з’явився, ймовірно, найменший музей в світі: у ньому є тільки одна кімната, яка здатна прийняти одноразово лише одного відвідувача. Жителі невеликого містечка Уорлі переобладнали в міський музей занедбану телефонну будку.

Незважаючи на обмежений простір, експозиція вміщує різні фотографії і предмети, що розповідають про історію населеного пункту. Відкриття музею відбулося в урочистій обстановці у присутності мера. Організатори – Товариство жителів Уорлі – сподіваються оновлювати колекцію кожні три місяці.

«Ми тільки почали обговорювати, що можна зробити з цією старою телефонною будкою, як з’явилася ідея створити музей, – розповідає Кетрін Галлахер з Товариства жителів Уорлі. – Я живу неподалік і бачу, як багато людей заходять в музей і оглядають експозицію».

Місцеві жителі кажуть, що натхненні успіхом нового музею серед населення. Вони вже подали заявку на включення їх музею в Книгу рекордів Гіннесса як самого маленького в світі.

В Англії може з’явитися ще кілька подібних пам’яток. Британська телекомунікаційна компанія (BT Group) розраховує скоротити кількість невикористовуваних телефонних будок і тільки в Західному Йоркширі звільнити 43 одиниці. Дослідження BT показало, що лише 7% дорослого населення регулярно використовує червоні телефонні будки, яких в країні налічується понад 65 тисяч.

У Великобританії відкрився музей у телефонній будці