У Туреччині поставили на місце МЗС Росії

У Туреччині поставили на місце МЗС Росії Поштівка
6 Травня 2016, 20:12

Представник МЗС Туреччини Танжу Білгіч прокементував заяви прес-секретаря МЗС Росії Марії Захарової

«Для нас не мають значущості висловлювання тих, хто проводить відкриті або гібридні війни стосовно колишніх союзників, з якими ще до останнього часу перебували під одним дахом. Тих, хто не поважає територіальну цілісність сусідніх держав, анексуючи в 21-му столітті чужі території і здійснюючи там систематичний тиск на меншини. Тих, хто прикриває внутрішні проблеми пригодами у зовнішньополітичній сфері », – заявив агентству «Анадолу» представник МЗС Туреччини Танжу Білгіч, коментуючи висловлювання прес-секретаря зовнішньополітичного відомства Росії Марії Захарової.

Він зауважив на випадах Захарової на адресу Туреччини, які були поширені зі сторінок газети «Известия» напередодні.

За словами Білгіча, функція представника МЗС Туреччини полягає зовсім не в коментарях щодо минулого чи майбутнього інших країн, а в роз’ясненні офіційної зовнішньої політики держави.

Турецький дипломат зазначив, що висловлювання Захарової, як і багато інших озвучених нею останнім часом думок, не варто сприймати всерйоз, і вони є черговим прикладом пропаганди.

«Ті, хто нагадують Туреччині про кінець Османської імперії, повинні спочатку співставити своє нинішнє становище з тим, в якому знаходилися. Народжені громадянами СРСР, нині є громадянами Росії. Дуже дивно, що представник країни, яка протягом 20-го століття тричі змінювала державність, намагається повчати інших на тему кінця державності», – сказав Білгіч.

«Турецька республіка з 1923 року проводить горду, миролюбну і дружню політику», – підкреслив дипломат.

У Туреччині поставили на місце МЗС Росії