У тесті Повєткіна вдруге за рік знайшли допінг. Бій зі Стіверном скасований

У тесті Повєткіна вдруге за рік знайшли допінг. Бій зі Стіверном скасований ПоштівкаОлександр Повєткін
17 Грудня 2016, 09:50

WADA передала WBC інформацію щодо наявності допінгу в тесті російськго боксера

Російський суперваговик Олександр Повєткін вдруге за рік був викритий у вживанні заборонених препаратів, через що його бій за титул “тимчасового” чемпіона світу за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) проти Бермейна Стіверна був скасований.

Про це повідомив президент WBC Маурісіо Сулейман у своєму Твіттері. За його словами, Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) передало його організації інформацію про наявність у допінг-пробі Повєткіна препарату остарину.

«WADA повідомила WBC про виявлення в тесті Повєткіна забороненої речовини остарін. Розберемося з цим якомога скоро», – написав Сулейман.

Зазначимо, що остарин використовується для приросту м’язової маси і втрати підшкірного жиру і був занесений ВАДА в список заборонених препаратів в січні 2008 року.

Бій проти канадця Бермейна Стіверна за титул “тимчасового” чемпіона світу за версією WBC повинен був відбутися сьогодні, 17 грудня, в Єкатеринбурзі, проте був скасований менш ніж за добу через позитивний допінг-тест росіянина. Про це в Твіттері повідомив все той же Сулейман.

Нагадаємо, в травні 2016 року у допінг-пробі російського боксера Олександра Повєткіна було знайдено залишкові сліди мельдонію, застосування якого було заборонено з 1 вересня 2015 року, через що було зірвано бій росіянина проти американця Деонтея Вайлдера за титул чемпіона світу за версією WBC.

Після цього Повєткін спростував звинувачення в застосуванні допінгу в свою адресу. За його словами, він не застосовував мельдоній після того, як він увійшов у список заборонених препаратів.

У тесті Повєткіна вдруге за рік знайшли допінг. Бій зі Стіверном скасований