У Тайвані завершують будівництво хмарочоса, що поглинає смог

13 Січня 2017, 12:25

У Тайбеї, Тайвань на останньому етапі будівництва знаходиться довгоочікуваний хмарочос, здатний поглинати смог і очищати повітря.

Будівництво вежі Tao Zhu Yin Yuan, також відомої як Agora Garden, триває і має завершитися вже до вересня 2017 року. Закручений у спіраль хмарочос висотою в 93 м, почали зводити в 2013 році і, за даними Business Insider, будівництво йде за планом і завершиться вже в цьому році, як і планувалося.

На 21-му поверсі будівлі розташується зелена зона з 23 тисячами дерев, завдяки яким щорічно буде поглинатися 130 тонн вуглекислого газу. Крім того, кожна квартира в хмарочосі буде оснащена внутрішньою зеленою зоною, завдяки якій вдасться суттєво поліпшити якість повітря. Всього в будівлі буде налічуватися 40 апартаментів.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що китайські хмарочоси ледь видно з повітря з-за дуже густого смогу. У грудні також стало відомо, що Пекін і сусідні міста окутав густий і шкідливий смог. Згідно з повідомленням, місцями видимість не перевищує 50 метрів.

Джерело:

НВ

У Тайвані завершують будівництво хмарочоса, що поглинає смог