У столиці з‘явиться ще одна тролейбусна лінія

У столиці з‘явиться ще одна тролейбусна лінія Поштівка
1 Грудня 2016, 13:15

Від станції метро «Академмістечко» до житлового масиву Новобіличі у Святошинському районі збудують тролейбусну лінію. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко повідомляє прес-служба КМДА.

«Будівництво тролейбусної лінії забезпечить зручний і швидкий доступ до місць роботи, сфери обслуговування, культурних та освітніх закладів, близько 5 тисяч пасажирів на годину, що користуватимуться даним тролейбусним маршрутом», – зазначив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

Замовником зазначених робіт визначено КП «Київпастранс». Так, комунальному підприємству доручено визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації, розробити проектну документацію, провести, затвердити її експертизу, розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції НП України та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури схему організації дорожнього руху на період виконання робіт.

Будівництво тролейбусної лінії здійснюватиметься за рахунок фінансування з міського бюджету відповідно до Програми економічного та соціального розвитку м. Києва на 2016 рік.

У столиці з‘явиться ще одна тролейбусна лінія