У Сербії не буде референдуму щодо вступу в ЄС

У Сербії не буде референдуму щодо вступу в ЄС Поштівка
3 Липня 2016, 18:34

Сербія не має наміру проводити референдум щодо вступу в Європейський Союз, на який розраховують деякі сербські праві партії, тісно пов’язані з Кремлем. Про це прем’єр-міністр Сербії Александр Вучич розповів в інтерв’ю Bild am Sonntag, повідомляє “Укрінформ”.

«Прем’єр-міністр Сербії Александар Вучич розповів німецькій газеті, що в Сербії не збираються проводити референдуму щодо вступу країни в Європейський Союз, на який офіційний Белград розраховує у 2020-му році», – йдеться e повідомленні.

На думку прем’єра, в Сербії було багато «безглуздих та небезпечних ідей», і якщо станеться криза у Сербії, то вона виникне і в усьому регіоні.

При цьому, на запитання щодо причетності президента РФ Володимира Путіна до антиблокових настроїв, Вучич зазначив: «Я не знаю нічого щодо Путіна, але я знаю, що деякі сербські партії відкрито закликають до цього (референдуму – ред.)».

На думку посадовця, нещодавні парламентські вибори чітко показали, що метою країни є вступ до ЄС.

«Ми виграли з абсолютною більшістю голосів. Ми зробимо все, щоб досягнути цієї мети».

Нагадаємо, сербські ультранаціоналісти, що за результатами останніх парламентських виборів мають третій результат, виступають проти євроінтеграції Сербії.

У Сербії не буде референдуму щодо вступу в ЄС