- Поштівка - http://poshtivka.org -

У Сенат США внесли законопроект про додаткові санкції проти Росії

Група американських сенаторів, з-поміж яких демократ Бен Кардін, республіканець Джон Маккейн і демократ Роберт Менендес, внесли на розгляд сенату законопроект про введення додаткових санкцій відносно Росії через передбачувані кібератаки.

“Ми хочемо оголосити сьогодні, що вносимо відповідний законопроект, який передбачає додаткові санкції щодо РФ”, – сказав сенатор Кардін у вівторок журналістам. За його словами, “нас атакували”. “І нас атакувала Росія”, – заявив він.

Як підкреслив Кардін, “доповідь розвідки від 6 січня ясно говорить про те, що атакою керував президент Путін, і що вона була націлена на підрив довіри до нашої виборчої системи”.

“Коли нашу націю атакували в Перл-Харборі, коли її атакували 11 вересня, ми робили кроки щодо тих, хто нас атакував”, – сказав Кардін.

“Ми не можемо вести справи як завжди. Ми повинні зробити кроки, щоб було ясно, що подібні дії будуть мати наслідки, і наш законопроект робить це”, – підсумував сенатор, додавши, що санкції торкнуться енергетичного сектору і сфери суверенного боргу.

Нагадаємо, раніше група американських сенаторів обох партій підготували законопроект, яким передбачаються нові санкції проти Кремля.

Як повідомлялося, 27 грудня 2016 року набули чинності розширені санкції США проти компаній із Росії й анексованого Криму.

Джерело:

Тиждень.ua