У Росії забрали чемпіонат світу з бобслею і скелетону

У Росії забрали чемпіонат світу з бобслею і скелетону Поштівка
13 Грудня 2016, 23:22

Міжнародна федерація бобслею і скелетону (IBSF) вирішила перенести чемпіонат світу 2017 з Сочі до іншого місця.

Про це повідомляє офіційний сайт організації.

Таке рішення IBSF пояснює тим, що в даний момент допінг-скандали, пов’язані з Росією, не дозволяють провести чемпіонату світу в Сочі.  З місцем проведення чемпіонату IBSF визначиться найближчими днями.

“Виконавчий комітет IBSF відчував, що в цей важкий час нерозсудливо організовувати такий захід в Росії”, – йдеться в повідомленні.

Своє рішення федерація мотивувала двома основними причинами: дати можливість представникам усіх держав брати участь у конкурсі, “який фокусується на спорті, а не на звинуваченнях і дискусіях – виправданих чи ні”, а також те, що нинішній клімат не дозволить повноцінно оцінити якість траси у Сочі.

У IBSF закликали всіх членів федерації та атлетів до чесної гри та поваги, що “включає в себе припущення про невинуватість для будь-якого спортсмена, незалежно від національної приналежності, поки його вина не доведена”.

Сьогодні санно-бобслейний союз Німеччини (BSD) запропонував Міжнародної федерації бобслею і скелетону (IBSF) перенести цей чемпіонат світу до своєї країни.

Раніше бойкотувати чемпіонат світу в Сочі на знак протесту проти проблем допінгу в Росії вирішили збірні ЛатвіїПівденної Кореї та США. Також бойкотувати змагання в Сочі збиралися команди з Великобританії та Австрії.

У нещодавному звіті незалежної комісії антидопінгової агенції WADA зазначалося, що Росія підмінила допінг-проби 2 своїх чемпіонів, які здобули 4 “золота” Сочі-2014.

Чемпіонат світу з бобслею і скелетону мав відбутися в Сочі з 13 по 26 лютого. Сочі отримав право на проведення чемпіонату світу з бобслею і скелетону в 2013 році, випередивши в фінальному голосуванні німецький Альтенберг, американський Лейк-Плесід і канадський Уістлер.

У Росії забрали чемпіонат світу з бобслею і скелетону