У Росії шахтарі оголосили голодування: зарплату не бачили вже рік

У Росії шахтарі оголосили голодування: зарплату не бачили вже рік ПоштівкаПро це не розповідає жоден пропагандистський канал Росії
23 Серпня 2016, 12:47

Група російських шахтарів з 66 осіб оголосила голодування через багатомісячну заборгованість із зарплати в Ростовській області. Про це повідомляє Главком.

За їхніми словами, про страйк не розповідає жоден федеральний канал, оскільки ці події не вписуються в пропагандистську картинку перед виборами в Росії.

«22 серпня кілька десятків працівників шахт оголосили голодування. Вже близько року люди не отримують зарплату, при цьому заборгованість зросла до 300 млн рублів. У голодуванні беруть участь жителі трьох міст – Гукова, Звєрєва і Червоного Суліна», – йдеться в сюжеті Sotnik ТV.

«Мені винні 180 тисяч, а у мене два кредити. Щодня мені приходять СМС, дзвінки, мене залякують, вимагають гроші. І я прийшла сюди вимагати свою зарплату. Віддайте мені моє, зароблене», – каже одна з учасників мітингу.

«Це добре ще, що в селищах усі одне одного знають. І в магазинах дають у борг продукти. А не було б цього – вже померли б з голоду», – розповіли журналістам учасники мітингу.

Організатори акції проінструктували людей про те, як правильно голодувати, щоб не погіршити і без того підірване здоров’я.

У Росії шахтарі оголосили голодування: зарплату не бачили вже рік